$39,900
- Land
- 4.72 Acres
- $8,453 per Acre
LOT 6 Triangle Rd, Louisville, GA 30434
LOT 6 Triangle Rd, Louisville, GA 30434$39,900
LOT 6 Triangle Rd, Louisville, GA 30434
LOT 6 Triangle Rd, Louisville, GA 30434$14,000
0-36 Nelson Ct, Louisville, GA 30434
0-36 Nelson Ct, Louisville, GA 30434$59,900
0 Cason Creek Subd Unit 98254574, Louisville, GA 30434
0 Cason Creek Subd Unit 98254574, Louisville, GA 30434$159,900
1255 Nelson Rd, Louisville, GA 30434
Timothy Heard Keller Williams Realty Augusta Partners
$370,000
1197 Jefferson Blvd, Louisville, GA 30434
Elizabeth Yarborough Coldwell Banker-Watson & Knox Real Estate
$560,000
9466 Clarks Mill Rd, Avera, GA 30803
Donnie Reese RE/MAX Reinvented
$250,000
0A Hwy 221 S, Laurens, SC 29360
0A Hwy 221 S, Laurens, SC 29360$99,900
00 Oak Grove Rd, Louisville, GA 30434
00 Oak Grove Rd, Louisville, GA 30434