$75,000
- Land
- 5.3 Acres
- $14,151 per Acre
Lot 25 Deer Ct, Stoddard, WI 54658
Lot 25 Deer Ct, Stoddard, WI 54658$75,000
Lot 25 Deer Ct, Stoddard, WI 54658
Lot 25 Deer Ct, Stoddard, WI 54658$45,000
Lot 55&56 Whitetail Dr, Stoddard, WI 54658
Lot 55&56 Whitetail Dr, Stoddard, WI 54658$35,000
Lot 7 Fox Hollow Dr, Stoddard, WI 54658
Lot 7 Fox Hollow Dr, Stoddard, WI 54658$35,000
Lot 8 Fox Hollow Dr, Stoddard, WI 54658
Lot 8 Fox Hollow Dr, Stoddard, WI 54658$128,000
Lot 13 Runningen Ln, Bergen, WI 54658
Lot 13 Runningen Ln, Bergen, WI 54658$35,000
Lot 47 Whitetail Dr, Stoddard, WI 54658
Lot 47 Whitetail Dr, Stoddard, WI 54658$35,000
Lot 50 Whitetail Dr, Stoddard, WI 54658
Lot 50 Whitetail Dr, Stoddard, WI 54658$35,000
Lot 59 Whitetail Dr, Stoddard, WI 54658
Lot 59 Whitetail Dr, Stoddard, WI 54658$35,000
Lot 11 Fox Hollow Dr, Stoddard, WI 54658
Lot 11 Fox Hollow Dr, Stoddard, WI 54658$124,999
0000 Wisconsin 35, Stoddard, WI 54658
0000 Wisconsin 35, Stoddard, WI 54658$35,000
Lot 9 Fox Hollow Dr, Stoddard, WI 54658
Lot 9 Fox Hollow Dr, Stoddard, WI 54658$35,000
Lot 48 Whitetail Dr, Stoddard, WI 54658
Lot 48 Whitetail Dr, Stoddard, WI 54658$35,000
Lot 58 Whitetail Dr, Stoddard, WI 54658
Lot 58 Whitetail Dr, Stoddard, WI 54658$35,000
Lot 10 Fox Hollow Dr, Stoddard, WI 54658
Lot 10 Fox Hollow Dr, Stoddard, WI 54658