$45,000
- Land
- 1.5 Acres
- $30,000 per Acre
000 Highway 65 Unit 1, Tallulah, LA 71282
000 Highway 65 Unit 1, Tallulah, LA 71282$45,000
000 Highway 65 Unit 1, Tallulah, LA 71282
000 Highway 65 Unit 1, Tallulah, LA 71282$8,500,000
0 Sparta Rd, Tallulah, LA 71282
0 Sparta Rd, Tallulah, LA 71282$35,000
000 Highway 65 Unit 3, Tallulah, LA 71282
000 Highway 65 Unit 3, Tallulah, LA 71282$225,000
114 Christy Lynn St, Tallulah, LA 71282
Chad Morgan SmallTown Hunting Properties & Real Estate
$11,650,000
Quebec Rd, Tallulah, LA 71282
Quebec Rd, Tallulah, LA 71282$345,000
300 S Lincoln St, Tallulah, LA 71282
Gavin Viator French Realty, LLC
$190,000
106 N Lincoln St, Tallulah, LA 71282
Roxanne Jones Love Realty of MS
$299,000
114 Burnside Dr, Tallulah, LA 71282
Kelli Neal Coldwell Banker Group One Realty
$339,000
111 Burnside Dr, Tallulah, LA 71282
Katie Machen Coldwell Banker Group One Realty
$159,000
504 N Lincoln St, Tallulah, LA 71282
Katie Machen Coldwell Banker Group One Realty
$556,000
1345 Highway 65, Tallulah, LA 71284
1345 Highway 65, Tallulah, LA 71284$110,000
110 Pinkie St Unit 110 PINKIE STREET, Tallulah, LA 71282
Kevin Bayles BetterHomes&GardensVeranda
$60,893
1222 Mississippi St, Tallulah, LA 71282
Jenny Thompson Cloud Realty & Associates, LLC
$120,000
1555 Highway 65 S, Tallulah, LA 71282
Danielle Clack Vanguard Realty
$450,000
0 Felicia Dr Unit 9.833 acres 214010, Tallulah, LA 71282
0 Felicia Dr Unit 9.833 acres 214010, Tallulah, LA 71282$34,900
1104 Maple St, Tallulah, LA 71282
Jenny Thompson Cloud Realty & Associates, LLC