$299,999
- Land
- 5 Acres
- $60,000 per Acre
7334 Road 132, Pixley, CA 93256
7334 Road 132, Pixley, CA 93256$299,999
7334 Road 132, Pixley, CA 93256
7334 Road 132, Pixley, CA 93256$389,990
7347 Road 134, Earlimart, CA 93219
Victor Bueno Century 21 Jordan-Link & Comp.
$40,000
0 Road 131, Teviston, CA 93256
0 Road 131, Teviston, CA 93256$4,000,000
2431 Road 128, Earlimart, CA 93219
Brandon Morris Schuil Ag Real Estate, Inc.
$849,999
7774 Road 132, Pixley, CA 93256
Alex Acosta Miramar International Calloway