$325,000
- Land
- 17.62 Acres
- $18,445 per Acre
0 New Rd Unit 24172039, Thompson, CT 06277
0 New Rd Unit 24172039, Thompson, CT 06277$325,000
0 New Rd Unit 24172039, Thompson, CT 06277
0 New Rd Unit 24172039, Thompson, CT 06277$659,900
38 Madison Ave, Thompson, CT 06277
Lora Savage
XSell Realty, LLC
(860) 318-9138
$599,000
26 Quaddick Town Farm Rd, Thompson, CT 06277
Michael Disla eXp Realty
$599,900
369 Thompson Rd, Thompson, CT 06277
Sheena Ruggirello Real Broker CT, LLC
$654,900
1 Maple Ln, Thompson, CT 06277
Tracie Gagnon Berkshire Hathaway NE Prop.
$480,000
10 Indian Run Dr, Thompson, CT 06277
Cary Marcoux RE/MAX Bell Park Realty
$409,900
4 Breaults Landing Rd, Thompson, CT 06277
Janet Dolber Devries Dolber Realty LLC
$400,000
6 Indian Run Dr, Thompson, CT 06277
Cary Marcoux RE/MAX Bell Park Realty
$325,000
25 Lakeview St, Thompson, CT 06277
25 Lakeview St, Thompson, CT 06277$225,000
0 Church St, Thompson, CT 06277
0 Church St, Thompson, CT 06277$950,000
17 Quaddick Rd, Thompson, CT 06277
Stephanie Gosselin Berkshire Hathaway NE Prop.
$99,000
81 Parkway Dr, Thompson, CT 06277
Bonnie MacDonald Berkshire Hathaway NE Prop.
$459,900
29 Logans Ln, Thompson, CT 06277
Jennifer Burlingame Orbit Realty
$1,295,000
99 Azud Rd, Thompson, CT 06277
99 Azud Rd, Thompson, CT 06277$399,900
18 Leon St, Thompson, CT 06277
Pat Malek First Choice Realty
$144,000
597 E Thompson Rd Unit Lot 10C, Thompson, CT 06277
597 E Thompson Rd Unit Lot 10C, Thompson, CT 06277$899,000
9 Becola Rd, Thompson, CT 06277
Chelsea Greene CR Premier Properties