$1,334,500
- Land
- 157 Acres
- $8,500 per Acre
365 Co Rd 289, Albany, TX 76430
365 Co Rd 289, Albany, TX 76430$1,334,500
365 Co Rd 289, Albany, TX 76430
365 Co Rd 289, Albany, TX 76430$3,475,500
0000 Hwy 183, Throckmorton, TX 76483
0000 Hwy 183, Throckmorton, TX 76483$676,000
County Road 289 Albany Unit Texas 76430, Throckmorton, TX 76483
County Road 289 Albany Unit Texas 76430, Throckmorton, TX 76483$6,036,800
1208 Cr 304, Throckmorton, TX 76843
1208 Cr 304, Throckmorton, TX 76843$800,000
0 Farm To Market Road 1710, Woodson, TX 76491
0 Farm To Market Road 1710, Woodson, TX 76491$613,000
Tbd Cr 289, Albany, TX 76430
Tbd Cr 289, Albany, TX 76430$299,000
Tbd Hwy 283, Woodson, TX 76491
Tbd Hwy 283, Woodson, TX 76491$6,036,800
1208 County Road 304, Throckmorton, TX 76483
1208 County Road 304, Throckmorton, TX 76483$800,000
TBD Fm 1710, Woodson, TX 76491
TBD Fm 1710, Woodson, TX 76491