$985,000
- Land
- 1.08 Acres
- $912,967 per Acre
803 Lizzie Ln, Tomball, TX 77375
803 Lizzie Ln, Tomball, TX 77375$985,000
803 Lizzie Ln, Tomball, TX 77375
803 Lizzie Ln, Tomball, TX 77375$315,000
1030 Bending Trail Dr, Tomball, TX 77375
Cassandra Fojt Layne Realty, LLC
Price To Be Determined
Mckinney Plan at Pinevale, Tomball, TX 77377
$315,000
410 N Peach St, Tomball, TX 77375
Alexis Knox Knox Realty Advisors
$125,000
829 Timkin Rd, Tomball, TX 77375
829 Timkin Rd, Tomball, TX 77375
$510,000
2418 Garden Arbor Ln, Tomball, TX 77375
$265,000
12110 Green Willow Falls Dr, Tomball, TX 77375
Danny Wilson REALM Real Estate Professionals - North Houston
$406,990
Durham Plan at Wood Leaf Reserve, Tomball, TX 77375
$3,750,000
16631 Fm 2920 Rd, Tomball, TX 77377
16631 Fm 2920 Rd, Tomball, TX 77377$5,200,000
23222 & 23228 Lutheran Cemetery Rd, Tomball, TX 77377
Mike Seder eXp Realty LLC
$225,000
29810 Kingbird Dr, Tomball, TX 77377
29810 Kingbird Dr, Tomball, TX 77377$810,000
35 Sunlit Song Ln, Tomball, TX 77377
35 Sunlit Song Ln, Tomball, TX 77377$491,990
22307 Prickly Pear Dr, Tomball, TX 77375
$482,990
Walnut Plan at Raburn Reserve 50s, Tomball, TX 77375
$393,995
Conor Plan at Oakhill Reserve - Foxtail Collection, Tomball, TX 77377
$295,000
404 W Main St, Tomball, TX 77375
Zac Burns Carswell Real Estate Co. Inc.
$405,000
17851 Cappadocia Trail, Tomball, TX 77377
Milia Do Great Wall Realty LLC
$457,000
22411 Pearl Valley Dr, Tomball, TX 77377
$340,000
31307 Antonia Ln, Tomball, TX 77375
Christopher Bowers RE/MAX Signature