$1,050,000
- Land
- 21.81 Acres
- $48,134 per Acre
0 W 400 N Unit NRA818882, Michigan City, IN 46360
0 W 400 N Unit NRA818882, Michigan City, IN 46360$1,050,000
0 W 400 N Unit NRA818882, Michigan City, IN 46360
0 W 400 N Unit NRA818882, Michigan City, IN 46360$499,900
4211 Franklin St, Michigan City, IN 46360
4211 Franklin St, Michigan City, IN 46360$350,000
3886 N 950 W, Michigan City, IN 46360
3886 N 950 W, Michigan City, IN 46360$220,000
W 400 N, Michigan City, IN 46360
W 400 N, Michigan City, IN 46360$564,900
10290 Old Grand Beach Rd, Michigan City, IN 46360
Lisa Cochran MTM Realty Group
$550,000
2688 N Goldring Rd, La Porte, IN 46350
Tricia Meyer Weichert Realtors, Merrion Gro
$595,000
1441 N Wozniak Rd, Michigan City, IN 46360
Nick Landers Coldwell Banker Realty
$600,000
10310 Grand Beach Rd, Michigan City, IN 46360
Heidi Picard @properties/Christie's Intl RE
$299,900
5034 N 400 W, La Porte, IN 46350
Michael Conner @properties/Christie's Intl RE
$420,000
1941 N Shebel Rd, Michigan City, IN 46360
Carla Ebert-Kienitz Century 21 Circle
$399,900
2992 N Tiffany Dr, La Porte, IN 46350
Kristy Ruminski Brokerworks Group
$49,000
0 N Karwick Rd, Michigan City, IN 46360
0 N Karwick Rd, Michigan City, IN 46360$85,000
0 W 900 N, Springfield Township, IN 46360
0 W 900 N, Springfield Township, IN 46360$150,000
10 Blackberry Trail, Michigan City, IN 46360
10 Blackberry Trail, Michigan City, IN 46360$680,000
5505 W Schultz Rd, La Porte, IN 46350
Stacey Matthys Brokerworks Group
$60,000
Lot 77,78,79 W Concord Dr, Center Township, IN 46350