$30,000
- Land
- 40.35 Acres
- $743 per Acre
0 Kyle Hot Springs Rd Unit 26930345, Unionville, NV 89418
0 Kyle Hot Springs Rd Unit 26930345, Unionville, NV 89418$30,000
0 Kyle Hot Springs Rd Unit 26930345, Unionville, NV 89418
0 Kyle Hot Springs Rd Unit 26930345, Unionville, NV 89418$60,000
0 Kyle Hot Springs Rd Unit 26292224, Unionville, NV 89418
0 Kyle Hot Springs Rd Unit 26292224, Unionville, NV 89418$350,000
01208002 Hwy 400, Unionville, NV 89418
01208002 Hwy 400, Unionville, NV 89418$139,000
Unionville Rd, Unionville, NV 89418
Unionville Rd, Unionville, NV 89418$13,997
85g493c9+qq, Unionville, NV 89418
85g493c9+qq, Unionville, NV 89418$45,000
01118020 Humboldt Range, Unionville, NV 89418
01118020 Humboldt Range, Unionville, NV 89418$35,000
0 Coyote Canyon Rd Unit 250058510, Unionville, NV 89418
0 Coyote Canyon Rd Unit 250058510, Unionville, NV 89418$32,500
01231005 Buena Vista Valley, Unionville, NV 89418
01231005 Buena Vista Valley, Unionville, NV 89418$65,000
T32 Sec 27, Unionville, NV 89418
T32 Sec 27, Unionville, NV 89418$150,000
T32 Sec 25, Unionville, NV 89418
T32 Sec 25, Unionville, NV 89418$25,000
012-070-03 State Route 400 (T30n R35e Section 2) Unit 12-070-03, Unionville, NV 89418
012-070-03 State Route 400 (T30n R35e Section 2) Unit 12-070-03, Unionville, NV 89418$350,000
01208002 Nevada 400, Unionville, NV 89418
01208002 Nevada 400, Unionville, NV 89418$22,000
0 No Address Unit 220011813, Unionville, NV 89419
0 No Address Unit 220011813, Unionville, NV 89419$23,500
00853004 Coyote Creek, Unionville, NV 89418