$144,900
- Land
- 10 Acres
- $14,490 per Acre
2060 S Palmers Rd, Uriah, AL 36480
2060 S Palmers Rd, Uriah, AL 36480$144,900
2060 S Palmers Rd, Uriah, AL 36480
2060 S Palmers Rd, Uriah, AL 36480$1,195,000
1152 Goodway Rd, Frisco City, AL 36445
1152 Goodway Rd, Frisco City, AL 36445$351,000
0 Wiggins Rd, Frisco City, AL 36445
0 Wiggins Rd, Frisco City, AL 36445$70,000
0 Raymond Rd, Frisco City, AL 36445
0 Raymond Rd, Frisco City, AL 36445$104,500
00 Wiggins Rd, Frisco City, AL 36445
00 Wiggins Rd, Frisco City, AL 36445$194,000
229 Gaston Ave, Frisco City, AL 36445
Carol Beebout Coldwell Banker Coastal Realty
$468,000
000 Wiggins Rd, Frisco City, AL 36445
000 Wiggins Rd, Frisco City, AL 36445$351,000
0A Wiggins Rd, Frisco City, AL 36445
0A Wiggins Rd, Frisco City, AL 36445$25,000
11100 Block Highway 59, Uriah, AL 36480
11100 Block Highway 59, Uriah, AL 36480$159,000
4038 Eureka Landing Rd, Uriah, AL 36480
Rhonda Marino Prestige Realty Experts
$199,000
4969 Eureka Landing Rd, Uriah, AL 36480
Brett (Chapman) Helton PHD Realty, LLC
$158,500
108 N Jones Ave, Frisco City, AL 36445
Rhonda Marino Prestige Realty Experts
$25,000
11000 Block Highway 59, Uriah, AL 36480
11000 Block Highway 59, Uriah, AL 36480