$95,000
- Land
- 3.05 Acres
- $31,148 per Acre
550 E Courtland St, Vidor, TX 77662
550 E Courtland St, Vidor, TX 77662$95,000
550 E Courtland St, Vidor, TX 77662
550 E Courtland St, Vidor, TX 77662$69,999
195 Greathouse St, Vidor, TX 77662
195 Greathouse St, Vidor, TX 77662$125,249
270 Triangle Dr, Vidor, TX 77662
Chet Polniazek 1st Texas Realty Services
$49,149
0 Caney Creek Rd, Vidor, TX 77662
0 Caney Creek Rd, Vidor, TX 77662$170,000
270 Pug Rd, Vidor, TX 77662
Mallory Lewis Lange Realty Group -- 9014834
$168,800
235 Connell Rd, Vidor, TX 77662
Charlotte Ragan Premier Real Estate
$165,000
1953 Hickory Dr, Vidor, TX 77662
Malorie Gibson JLA Realty
$125,000
385 W Davis Loop, Vidor, TX 77662
Brittini Grillo Real Broker, LLC -- 9003138
$315,000
1130 Lyndale St, Vidor, TX 77662
Karisa Tinsley JLA Realty
$499,000
945 S Main St, Vidor, TX 77662
Holly Petrie Re/Max Pro
$41,799
1150 S Timberlane, Vidor, TX 77662
1150 S Timberlane, Vidor, TX 77662$1,613,700
0 Highway 12 Linscomb Rd Unit 24059808, Vidor, TX 77662
0 Highway 12 Linscomb Rd Unit 24059808, Vidor, TX 77662$19,900
2195 Berwick St, Vidor, TX 77662
2195 Berwick St, Vidor, TX 77662$395,000
1990 N Main St, Vidor, TX 77662
1990 N Main St, Vidor, TX 77662$20,000
000 Frazier St, Vidor, TX 77662
000 Frazier St, Vidor, TX 77662$285,000
00 Shady Ln, Vidor, TX 77662
John Arcana RE/MAX ONE
$150,000
1230 Orange St, Vidor, TX 77662
DESHA BYARS Top Tier Realty
$259,900
685 E Tram Rd, Vidor, TX 77662
John Arcana RE/MAX ONE
$15,000
000 Berwick St, Vidor, TX 77662
000 Berwick St, Vidor, TX 77662$165,000