$325,000
- Land
- 50 Acres
- $6,500 per Acre
N Sycamore Rd, Bicknell, IN 47512
N Sycamore Rd, Bicknell, IN 47512$325,000
N Sycamore Rd, Bicknell, IN 47512
N Sycamore Rd, Bicknell, IN 47512$10,000
812 W 3rd St, Bicknell, IN 47512
Aubrey Walters
eXp Realty, LLC
(812) 405-4971
$900,000
N Wampler St, Bicknell, IN 47512
N Wampler St, Bicknell, IN 47512$300,000
S Wampler Rd, Bicknell, IN 47512
S Wampler Rd, Bicknell, IN 47512$300,000
N Wampler Rd, Bicknell, IN 47512
N Wampler Rd, Bicknell, IN 47512$90,000
201 S Main St, Bicknell, IN 47512
Mercedes Shafford
Dyar Real Estate Inc
(812) 721-2419
$300,000
40+/- Acres N Wampler Rd, Bicknell, IN 47512
40+/- Acres N Wampler Rd, Bicknell, IN 47512$99,900
318 W 10th St, Bicknell, IN 47512
Brian Ellis
F.C. TUCKER EMGE
(812) 408-1982
$15,000
5914 N 1st St, Bicknell, IN 47512
5914 N 1st St, Bicknell, IN 47512$300,000
42+/- Acres N Wampler Rd, Bicknell, IN 47512
42+/- Acres N Wampler Rd, Bicknell, IN 47512$900,000
128.9+/- Acres N Wampler Rd, Bicknell, IN 47512
128.9+/- Acres N Wampler Rd, Bicknell, IN 47512$325,000
50.+/- Acres Sycamore Rd, Steen Township, IN 47512
50.+/- Acres Sycamore Rd, Steen Township, IN 47512$89,900
403 W 3rd St, Bicknell, IN 47512
Lori Cardinal RE/MAX Mainstream
$95,000
322 W 8th St, Bicknell, IN 47512
John Witshork KLEIN RLTY&AUCTION, INC.
$105,000
1018 W 1st St, Bicknell, IN 47512
Bev Lawyer Century 21 Classic Realty
$199,900
504 W 6th St, Bicknell, IN 47512
Rich Chattin F.C. TUCKER EMGE
$99,900
7372 & 7392 N Pine Bluff Rd, Bicknell, IN 47512
Lori Cardinal RE/MAX Mainstream