$46,000
- Land
- 1.17 Acres
- $39,316 per Acre
3115 W Carmichael Rd, Walnut Creek, AZ 86413
3115 W Carmichael Rd, Walnut Creek, AZ 86413$46,000
3115 W Carmichael Rd, Walnut Creek, AZ 86413
3115 W Carmichael Rd, Walnut Creek, AZ 86413$60,000
3008 Mcconnico Rd, Walnut Creek, AZ 86413
3008 Mcconnico Rd, Walnut Creek, AZ 86413$245,000
3176 W Malibu Rd, Golden Valley, AZ 86413
Shelly Moon KG Keller Williams Arizona Living Realty
$379,000
3411 W Carmichael Rd, Golden Valley, AZ 86413
Bryant Hepstein Realty ONE Group Mountain Desert
$9,000
Lot 6 W Rancho Rd Unit 6, Walnut Creek, AZ 86413
Lot 6 W Rancho Rd Unit 6, Walnut Creek, AZ 86413$479,900
3410 W Rancho Rd, Golden Valley, AZ 86413
Lana Johnson Eagle Realty