$324,900
- Land
- 42.84 Acres
- $7,584 per Acre
41060 Dawley-New Pittsburg Rd, Nelsonville, OH 45764
41060 Dawley-New Pittsburg Rd, Nelsonville, OH 45764$324,900
41060 Dawley-New Pittsburg Rd, Nelsonville, OH 45764
41060 Dawley-New Pittsburg Rd, Nelsonville, OH 45764$146,900
45841 Long St, Murray City, OH 43144
Trudy Tiu Walker Tiu Real Estate Group
$154,900
13947 Tinker St, Murray City, OH 43144
Autumn Wright Wiseman Real Estate
$975,000
40001 Dawley-New Pittsburg Rd, Logan, OH 43138
Michael Barrell Brady Group Real Estate
$108,900
13899 Locust St, Murray City, OH 43144
Sean Keiffer Ohio Realty
$150,000
45637 Long St, Murray City, OH 43144
Sandra Gates RE/MAX ONE