$180,000
- Land
- 1.14 Acres
- $157,895 per Acre
TBD Washington Way, Bristol, VA 24202
TBD Washington Way, Bristol, VA 24202$180,000
TBD Washington Way, Bristol, VA 24202
TBD Washington Way, Bristol, VA 24202$130,000
TBD Washington Way Unit Lot 207, Bristol, VA 24202
TBD Washington Way Unit Lot 207, Bristol, VA 24202$185,000
TBD Tbd Exclamation Point Unit # Lot 181, Bristol, VA 24202
TBD Tbd Exclamation Point Unit # Lot 181, Bristol, VA 24202$20,000
Tbd Wallace Pike, Bristol, VA 24202
Tbd Wallace Pike, Bristol, VA 24202$150,000
TBD Washington Way Unit # Lot 205, Bristol, VA 24202
TBD Washington Way Unit # Lot 205, Bristol, VA 24202$95,500
TBD Virginia Trail Bristol Lot #4, Bristol, VA 24202
TBD Virginia Trail Bristol Lot #4, Bristol, VA 24202$829,900
TBD Rhea Valley Rd, Meadowview, VA 24361
TBD Rhea Valley Rd, Meadowview, VA 24361$869,000
14737 Washington Way, Bristol, VA 24202
Carol Jones
Berkshire HHS, Jones Property Group
(276) 677-1378
$160,000
TBD Washington Way Unit # Lot 204, Bristol, VA 24202
TBD Washington Way Unit # Lot 204, Bristol, VA 24202$129,500
Tbd Exclamation Point Unit Lot 195, Bristol, VA 24202
Tbd Exclamation Point Unit Lot 195, Bristol, VA 24202$274,900
205 S Beaver Dam Ave, Damascus, VA 24236
Karen Raines
Landmark Realty
(276) 365-9939
$59,500
TBD Virginia Trail Unit Lot 4, Bristol, VA 24202
TBD Virginia Trail Unit Lot 4, Bristol, VA 24202$239,000
127 Smartview Ln, Abingdon, VA 24210
Matt Smith Matt Smith Realty
$589,900
343 White's Mill Rd, Abingdon, VA 24210
$689,000
22455 Wyldwood Rd, Abingdon, VA 24211