$430,000
- Land
- 104 Acres
- $4,135 per Acre
4981 New Lancaster Valley Rd, Milroy, PA 17063
4981 New Lancaster Valley Rd, Milroy, PA 17063Explore Similar Land Within 10 Miles of Weikert, PA
$430,000
4981 New Lancaster Valley Rd, Milroy, PA 17063
4981 New Lancaster Valley Rd, Milroy, PA 17063$179,000
8781 Route 235, Beavertown, PA 17813
8781 Route 235, Beavertown, PA 17813$33,000
214 Middleswarth St Lot 22 St, Beavertown, PA 17813
214 Middleswarth St Lot 22 St, Beavertown, PA 17813$96,500
LOT 4 Diehl Rd, Lewis Township, PA 17844
LOT 4 Diehl Rd, Lewis Township, PA 17844$189,000
8791 Pa State 235 Route, Beavertown, PA 17813
8791 Pa State 235 Route, Beavertown, PA 17813$33,000
388 Hahn Lot 46 St, Beavertown, PA 17813
388 Hahn Lot 46 St, Beavertown, PA 17813$27,000
114 High Lot 55 St, Beavertown, PA 17813
114 High Lot 55 St, Beavertown, PA 17813$27,000
154 High Lot 53 St, Beavertown, PA 17813
154 High Lot 53 St, Beavertown, PA 17813$93,500
LOT 2 Diehl Rd, Lewis Township, PA 17844
LOT 2 Diehl Rd, Lewis Township, PA 17844$33,000
255 Middleswarth Lot 31 St, Beavertown, PA 17813
255 Middleswarth Lot 31 St, Beavertown, PA 17813$33,000
215 Middleswarth Lot 23 St, Beavertown, PA 17813
215 Middleswarth Lot 23 St, Beavertown, PA 17813$33,000
368 Hahn St Lot 42 St, Beavertown, PA 17813
368 Hahn St Lot 42 St, Beavertown, PA 17813$29,000
134 High Lot 54 St, Beavertown, PA 17813
134 High Lot 54 St, Beavertown, PA 17813