$475,000
- Land
- 19.41 Acres
- $24,472 per Acre
1050 Cr 201, Weimar, TX 78962
1050 Cr 201, Weimar, TX 78962$475,000
1050 Cr 201, Weimar, TX 78962
1050 Cr 201, Weimar, TX 78962$1,451,820
Tbd Fm 155, Weimar, TX 78962
Tbd Fm 155, Weimar, TX 78962$928,000
Tbd County Road 253, Weimar, TX 78962
Tbd County Road 253, Weimar, TX 78962$4,700,000
1440 Fm 2434, Weimar, TX 78962
1440 Fm 2434, Weimar, TX 78962$808,480
County Road 253, Weimar, TX 78962
County Road 253, Weimar, TX 78962$264,845
TBD2 Farm To Market Road 532, Weimar, TX 78962
TBD2 Farm To Market Road 532, Weimar, TX 78962$264,845
TBD3 Farm To Market Road 532, Weimar, TX 78962
TBD3 Farm To Market Road 532, Weimar, TX 78962$3,340,725
1400 Fm 2434, Weimar, TX 78962
1400 Fm 2434, Weimar, TX 78962$370,000
1038 Cr 207 Rd, Weimar, TX 78962
1038 Cr 207 Rd, Weimar, TX 78962$378,000
Tbd County Road 200, Weimar, TX 78962
Tbd County Road 200, Weimar, TX 78962$2,800,000
0 Cr 215 Unit 23735607, Weimar, TX 78962
0 Cr 215 Unit 23735607, Weimar, TX 78962$1,072,500
Tbd County Road 200, Weimar, TX 78962
Tbd County Road 200, Weimar, TX 78962$7,695,000
1561 County Road 154, Weimar, TX 78962
1561 County Road 154, Weimar, TX 78962$1,295,000
2007 Fm 2434, Weimar, TX 78962
Arlene Johnsey Hodde Real Estate Company
$315,000
1048 Muehr Rd, Weimar, TX 78962
1048 Muehr Rd, Weimar, TX 78962$895,000
0 Harmony Rd, Weimar, TX 78962
0 Harmony Rd, Weimar, TX 78962$675,000
1440 Cr 221, Weimar, TX 78962
Gary Broker/Owner Tri-County Realty, LLC
$249,950
0 Sandhill, Weimar, TX 78962
0 Sandhill, Weimar, TX 78962$1,350,000