$459,000
- Land
- 77 Acres
- $5,961 per Acre
77 Old Highway 10 Hwy, Miami, OK 74354
77 Old Highway 10 Hwy, Miami, OK 74354$459,000
77 Old Highway 10 Hwy, Miami, OK 74354
77 Old Highway 10 Hwy, Miami, OK 74354$139,000
157 S Springfield St, Welch, OK 74369
Susan Yoder American Pride Realty
$229,000
37 Old Highway 10, Miami, OK 74354
37 Old Highway 10, Miami, OK 74354$209,000
01 Old Highway 10 Hwy, Miami, OK 74354
01 Old Highway 10 Hwy, Miami, OK 74354$199,000
02 Old Highway 10, Miami, OK 74354
02 Old Highway 10, Miami, OK 74354$225,000
439092 E 40 Rd, Welch, OK 74369
Jenny Harmon Keller Williams Realty Partner
$399,000
77 Old Highway 10 Hwy, Miami, OK 74354
77 Old Highway 10 Hwy, Miami, OK 74354$109,900
184 N Saint Louis St, Pensacola, OK 74301
David Davis NEO Realty Group
$179,900
439148 E 60 Rd, Welch, OK 74369
Jo Anne McGuinness Solid Rock, REALTORS
$139,000
157 S Springfield St, Welch, OK 74369
Susan Yoder AMERICAN PRIDE REALTY