$70,000
- Land
- 3.64 Acres
- $19,231 per Acre
0 E County 10th St, Wellton, AZ 85356
0 E County 10th St, Wellton, AZ 85356$70,000
0 E County 10th St, Wellton, AZ 85356
0 E County 10th St, Wellton, AZ 85356$104,900
00 S Avenue 33e, Wellton, AZ 85356
00 S Avenue 33e, Wellton, AZ 85356$145,000
000 S Avenue 38 E, Wellton, AZ 85352
000 S Avenue 38 E, Wellton, AZ 85352$91,500
00 S 23 Ave, Wellton, AZ 85356
00 S 23 Ave, Wellton, AZ 85356$736,000
35020 E County 12th St, Wellton, AZ 85356
35020 E County 12th St, Wellton, AZ 85356$17,100
38347 Turquoise Dr, Wellton, AZ 85356
38347 Turquoise Dr, Wellton, AZ 85356$20,000
38290 Turquoise Dr, Wellton, AZ 85356
38290 Turquoise Dr, Wellton, AZ 85356$79,000
110701 Wellton, Wellton, AZ 85356
110701 Wellton, Wellton, AZ 85356$1,699,000
- 29 -- E, Wellton, AZ 85356
- 29 -- E, Wellton, AZ 85356$129,500
0000 23 E, Quartizsite, AZ 85356
0000 23 E, Quartizsite, AZ 85356$16,000
38297 Emerald Dr, Wellton, AZ 85356
38297 Emerald Dr, Wellton, AZ 85356$850,000
00000 S Avenue 28 E, Wellton, AZ 85356
00000 S Avenue 28 E, Wellton, AZ 85356$235,000
11507 S Avenue 25 E, Wellton, AZ 85356
Jaime Mcgalliard Long Realty - Yuma
$20,000
38459 Turquoise, Wellton, AZ 85356
38459 Turquoise, Wellton, AZ 85356$120,000
00000 S Avenue 24 E, Wellton, AZ 85356
00000 S Avenue 24 E, Wellton, AZ 85356$21,000
55-004 Emerald Dr, Wellton, AZ 85356
55-004 Emerald Dr, Wellton, AZ 85356$50,000
28222 E Cecil Cir, Wellton, AZ 85356
28222 E Cecil Cir, Wellton, AZ 85356$104,900
00 S Avenue 33 E Unit 3-4, Wellton, AZ 85356
00 S Avenue 33 E Unit 3-4, Wellton, AZ 85356$400,000