$83,000
- Land
- 17.58 Acres
- $4,721 per Acre
2190 Plant Church Rd, Clinton, AR 72031
2190 Plant Church Rd, Clinton, AR 72031$83,000
2190 Plant Church Rd, Clinton, AR 72031
2190 Plant Church Rd, Clinton, AR 72031$224,500
871 Highway 65 S, Clinton, AR 72031
Heather Edwards
Live.Love.Arkansas Realty Group
(501) 481-1618
$384,000
00 Calico Rd, Mountain Township, AR 72031
00 Calico Rd, Mountain Township, AR 72031$449,999
4429 Oyler Rd, Clinton, AR 72031
4429 Oyler Rd, Clinton, AR 72031$80,000
000 Fayette Rd, Clinton, AR 72031
000 Fayette Rd, Clinton, AR 72031$255,000
715 Jason St, Clinton, AR 72031
Jamie Lind Clinton Real Estate
$285,000
542 Jason St, Clinton, AR 72031
Danielle Schopp The Real Estate Center LLC
$198,500
156 W James Rd, Clinton, AR 72031
Billy Reece Arkansas Mountain Real Estate
$374,000
229 Richard St, Clinton, AR 72031
Suzi Knight Clinton Real Estate
$288,000
000 Archey Fork, Clinton, AR 72031
Erica Wickliffe Clinton Real Estate
$200,000
273 Poplar St, Clinton, AR 72031
Phillip Jones Arkansas Mountain Real Estate
$198,000
128 Graystone Rd, Clinton, AR 72031
Kimberly Holland Arkansas Mountain Real Estate
$250,000
379 Conner St, Clinton, AR 72031
Pamela Alcon Arkansas Mountain Real Estate
$497,000
260 Ferguson Rd, Clinton, AR 72031
Erica Wickliffe Clinton Real Estate
$439,900
210 Kemp St, Clinton, AR 72031
Cassie Reeves LPT Realty Conway
$135,000
2304 Highway 65 S, Clinton, AR 72031
2304 Highway 65 S, Clinton, AR 72031$29,700
000 Holly Mtn Rd, Clinton, AR 72031
000 Holly Mtn Rd, Clinton, AR 72031$79,900