$140,000
- Land
- 3.26 Acres
- $42,945 per Acre
3308 Deloach Ln, Whitfield, FL 32570
3308 Deloach Ln, Whitfield, FL 32570$140,000
3308 Deloach Ln, Whitfield, FL 32570
3308 Deloach Ln, Whitfield, FL 32570$509,108 New Construction
7045 N Tamiami Trail Unit 208, Sarasota, FL 34243
Richard Tyson PREFERRED SHORE LLC
$509,108 New Construction
7045 N Tamiami Trail Unit 203, Sarasota, FL 34243
Richard Tyson PREFERRED SHORE LLC
$744,975 New Construction
7045 N Tamiami Trail Unit 207, Sarasota, FL 34243
Richard Tyson PREFERRED SHORE LLC
$582,640 New Construction
7045 N Tamiami Trail Unit 102, Sarasota, FL 34243
Richard Tyson PREFERRED SHORE LLC
$744,975 New Construction
7045 N Tamiami Trail Unit 205, Sarasota, FL 34243
Richard Tyson PREFERRED SHORE LLC
$554,895 New Construction
7045 N Tamiami Trail Unit 202, Sarasota, FL 34243
Richard Tyson PREFERRED SHORE LLC
$555,885 New Construction
7045 N Tamiami Trail Unit 211, Sarasota, FL 34243
Richard Tyson PREFERRED SHORE LLC
$509,108 New Construction
7045 N Tamiami Trail Unit 204, Sarasota, FL 34243
Richard Tyson PREFERRED SHORE LLC
$582,640 New Construction
7045 N Tamiami Trail Unit 201, Sarasota, FL 34243
Richard Tyson PREFERRED SHORE LLC
$509,108 New Construction
7045 N Tamiami Trail Unit 209, Sarasota, FL 34243
Richard Tyson PREFERRED SHORE LLC
$555,885 New Construction
7045 N Tamiami Trail Unit 101-, Sarasota, FL 34243
Richard Tyson PREFERRED SHORE LLC
$745,965 New Construction
7045 N Tamiami Trail Unit 206, Sarasota, FL 34243
Richard Tyson PREFERRED SHORE LLC
$554,895 New Construction