Winnebago County WI Land & Home Lots for Sale
-
-
$249,900
$50K PRICE DROP- Land
- 9 Acres
- $27,767 per Acre
995 Brighton Dr, Menasha, WI 54952
995 Brighton Dr, Menasha, WI 54952 -
$2,500,000
- Land
- 77.23 Acres
- $32,371 per Acre
9134 State Road 76, Neenah, WI 54956
9134 State Road 76, Neenah, WI 54956 -
$1,600,000
- Land
- 24.24 Acres
- $66,007 per Acre
8527 N Clayton Ave, Clayton, WI 54956
8527 N Clayton Ave, Clayton, WI 54956 -
$120,000
$10K PRICE INCREASE- Land
- 30,056 Sq Ft
- $173,913 per Acre
0 Quail Run Dr Unit 50290413, Oshkosh, WI 54904
0 Quail Run Dr Unit 50290413, Oshkosh, WI 54904 -
$1,950,000
$1M PRICE DROP- Land
- 26.03 Acres
- $74,914 per Acre
0 Waupun Rd, Oshkosh, WI 54902
0 Waupun Rd, Oshkosh, WI 54902 -
$379,900
- Land
- 1.27 Acres
- $299,134 per Acre
1290 W Winneconne Ave, Neenah, WI 54956
1290 W Winneconne Ave, Neenah, WI 54956 -
$40,341
- Land
- 15,681 Sq Ft
- $112,058 per Acre
0 S Western Ave, Neenah, WI 54956
0 S Western Ave, Neenah, WI 54956 -
$104,900
$10K PRICE INCREASE- Land
- 25,700 Sq Ft
- $177,797 per Acre
0 Quail Run Dr Unit 50290410, Oshkosh, WI 54904
0 Quail Run Dr Unit 50290410, Oshkosh, WI 54904 -
$3,663,600
- Land
- 30.53 Acres
- $120,000 per Acre
0 S Washburn St, Oshkosh, WI 54904
0 S Washburn St, Oshkosh, WI 54904 -
$115,000
$10K PRICE INCREASE- Land
- 33,976 Sq Ft
- $147,436 per Acre
0 Quail Run Dr Unit 50290411, Oshkosh, WI 54904
0 Quail Run Dr Unit 50290411, Oshkosh, WI 54904 -
$104,900
$10K PRICE INCREASE- Land
- 23,086 Sq Ft
- $197,925 per Acre
0 Quail Run Dr Unit 50290414, Oshkosh, WI 54904
0 Quail Run Dr Unit 50290414, Oshkosh, WI 54904 -
$1,977,600
- Land
- 16.48 Acres
- $120,000 per Acre
0 Poberezny Rd Unit 50288867, Oshkosh, WI 54902
0 Poberezny Rd Unit 50288867, Oshkosh, WI 54902 -
$79,500
- Land
- 14,374 Sq Ft
- $240,909 per Acre
0 Xavier Dr Unit 50320911, Neenah, WI 54956
0 Xavier Dr Unit 50320911, Neenah, WI 54956 -
$85,000
- Land
- 1.08 Acres
- $78,704 per Acre
0 Sweet Autumn Ln, Clayton, WI 54956
0 Sweet Autumn Ln, Clayton, WI 54956 -
$350,000
- Land
- 5.06 Acres
- $69,170 per Acre
2431 Enterprise Dr, Oshkosh, WI 54904
2431 Enterprise Dr, Oshkosh, WI 54904 -
$165,000
- Land
- 5.05 Acres
- $32,673 per Acre
0 Fairview Rd Unit 50319613, Neenah, WI 54956
0 Fairview Rd Unit 50319613, Neenah, WI 54956 -
$350,000
- Land
- 59.51 Acres
- $5,881 per Acre
0 County Road Mm, Larsen, WI 54947
0 County Road Mm, Larsen, WI 54947 -
$80,000
- Land
- 13,939 Sq Ft
- $250,000 per Acre
1786 Emerald Ct, Menasha, WI 54952
1786 Emerald Ct, Menasha, WI 54952 -
$1,400,000
$409K PRICE INCREASE- Land
- 14.16 Acres
- $98,870 per Acre
0 Green Valley Rd, Oshkosh, WI
0 Green Valley Rd, Oshkosh, WI -
$169,900
- Land
- 2.3 Acres
- $73,870 per Acre
6462 Cherokee Island Rd, Oshkosh, WI 54902
6462 Cherokee Island Rd, Oshkosh, WI 54902 -
$575,000
- Land
- 68.2 Acres
- $8,431 per Acre
5800 Wisconsin 91, Oshkosh, WI 54904
5800 Wisconsin 91, Oshkosh, WI 54904 -
$395,000
- Land
- 37,026 Sq Ft
- $464,706 per Acre
228 Ohio St, Oshkosh, WI 54902
228 Ohio St, Oshkosh, WI 54902 -
$49,900
- Land
- 13,939 Sq Ft
- $155,938 per Acre
0 County Road II, Larsen, WI 54947
0 County Road II, Larsen, WI 54947 -
$375,000
- Land
- 4.69 Acres
- $79,957 per Acre
0 Poberezny Rd Unit 50233313, Oshkosh, WI 54902
0 Poberezny Rd Unit 50233313, Oshkosh, WI 54902 -
$315,000
- Land
- 18.84 Acres
- $16,720 per Acre
1 James Rd, Oshkosh, WI 54904
1 James Rd, Oshkosh, WI 54904 -
$295,000
$5K PRICE DROP- Land
- 5.04 Acres
- $58,532 per Acre
0 Josslyn St, Oshkosh, WI 54902
0 Josslyn St, Oshkosh, WI 54902 -
$350,000
- Land
- 3.73 Acres
- $93,834 per Acre
0 W American Dr Unit 50320048, Neenah, WI 54956
0 W American Dr Unit 50320048, Neenah, WI 54956 -
$500,000
$30K PRICE DROP- Land
- 44.77 Acres
- $11,168 per Acre
0 Hillcrest Rd, Winchester, WI 54947
0 Hillcrest Rd, Winchester, WI 54947 -
$199,900
- Land
- 5 Acres
- $39,980 per Acre
0 9th Street Rd, Oshkosh, WI 54904
0 9th Street Rd, Oshkosh, WI 54904 -
$139,900
- Land
- 1.23 Acres
- $113,740 per Acre
6364 Cross Rd, Winneconne, WI 54986
6364 Cross Rd, Winneconne, WI 54986 -
$4,000,000
$794K PRICE INCREASE- Land
- 40.08 Acres
- $99,800 per Acre
0 W Snell Rd, Oshkosh, WI 54901
0 W Snell Rd, Oshkosh, WI 54901 -
$890,000
$105K PRICE DROP- Land
- 3 Acres
- $296,667 per Acre
0 W 20th Ave, Oshkosh, WI
0 W 20th Ave, Oshkosh, WI -
$279,900
- Land
- 1.06 Acres
- $264,057 per Acre
0 E Gruenwald Ave, Oshkosh, WI 54901
0 E Gruenwald Ave, Oshkosh, WI 54901 -
$2,344,000
- Land
- 23.48 Acres
- $99,830 per Acre
0 S Washburn St, Oshkosh, WI 54904
0 S Washburn St, Oshkosh, WI 54904 -
$489,000
- Land
- 6.54 Acres
- $74,771 per Acre
0 State Road 26 Unit 50323929, Oshkosh, WI 54904
0 State Road 26 Unit 50323929, Oshkosh, WI 54904 -
$117,400
$5K PRICE INCREASE- Land
- 22,215 Sq Ft
- $230,196 per Acre
0 Madison St, Menasha, WI
0 Madison St, Menasha, WI -
$170,000
$49K PRICE DROP- Land
- 40,075 Sq Ft
- $184,783 per Acre
0 Black Wolf Point Rd, Black Wolf, WI 54902
0 Black Wolf Point Rd, Black Wolf, WI 54902 -
$275,000
$75K PRICE INCREASE- Land
- 4.17 Acres
- $65,947 per Acre
0 Wisconsin 21, Oshkosh, WI
0 Wisconsin 21, Oshkosh, WI -
$275,000
- Land
- 24,829 Sq Ft
- $482,456 per Acre
0 Edgewood Ln Unit 50325537, Oshkosh, WI 54904
0 Edgewood Ln Unit 50325537, Oshkosh, WI 54904
Showing Results 1 - 40, Page 1 of 3