$495,000
- Land
- 1.36 Acres
- $363,971 per Acre
2801 Dub Wright Blvd, Abilene, TX 79602
2801 Dub Wright Blvd, Abilene, TX 79602$495,000
2801 Dub Wright Blvd, Abilene, TX 79602
2801 Dub Wright Blvd, Abilene, TX 79602$320,000
102 Gabriels Crossing, Abilene, TX 79606
102 Gabriels Crossing, Abilene, TX 79606$825,000
4950 Greenslope Dr Unit 4950, 4952, 4954, 49, Abilene, TX 79606
Josh Rader McCullar Properties Group LLC
$775,000
6102 Buffalo Gap Rd, Abilene, TX 79606
6102 Buffalo Gap Rd, Abilene, TX 79606$420,000
13 Tamarisk Cir, Abilene, TX 79606
Amber Kimmel KW SYNERGY*
$225,000
4333 Bluebonnet Ct, Abilene, TX 79606
Robbie Johnson Epique Realty LLC
$332,000 New Construction
6619 Prickly Pear Way, Abilene, TX 79606
Stacy Doby KW SYNERGY*
$294,990 New Construction
ASHLI Plan at Hampton Hills, Abilene, TX 79606
$355,000
14 Wynrush Cir, Abilene, TX 79606
John Stevens Abilene Diamond Properties
$533,720
TBD Memorial Drive Block D Lot 105 Dr, Abilene, TX 79606
TBD Memorial Drive Block D Lot 105 Dr, Abilene, TX 79606$495,000
TBD 42 County Road 318, Abilene, TX 79606
TBD 42 County Road 318, Abilene, TX 79606$799,000
TBD US Hwy 277 S, Abilene, TX 79606
TBD US Hwy 277 S, Abilene, TX 79606$1,950,000
5868 U S 277, Abilene, TX 79606
5868 U S 277, Abilene, TX 79606$330,000
3218 Woodlake Dr, Abilene, TX 79606
Eric Robirds Traditions Real Estate Group
$995,000
2909 Woodlake Dr, Abilene, TX 79606
Tim Smith Barnett & Hill
$250,000
6842 Jennings Dr, Abilene, TX 79606
Charlie Thyne Village Real Estate
$1,300,000
5001 Buffalo Gap Rd, Abilene, TX 79606