$110,000
- Land
- 3.3 Acres
- $33,333 per Acre
Lot 3 Oceanview Ct Unit 3, Accomac, VA 23301
Lot 3 Oceanview Ct Unit 3, Accomac, VA 23301$110,000
Lot 3 Oceanview Ct Unit 3, Accomac, VA 23301
Lot 3 Oceanview Ct Unit 3, Accomac, VA 23301$550,000
9 Acres Lankford Hwy Unit n/a, Accomac, VA 23301
9 Acres Lankford Hwy Unit n/a, Accomac, VA 23301$67,500
Lot 35 Seaview St Unit 35, Accomac, VA 23301
Lot 35 Seaview St Unit 35, Accomac, VA 23301$39,900
Lot 43 Juno Ct Unit 43, Accomac, VA 23301
Lot 43 Juno Ct Unit 43, Accomac, VA 23301$45,000
LOT 1 Nandua Heights Unit 1, Onancock, VA 23417
LOT 1 Nandua Heights Unit 1, Onancock, VA 23417$799,000
00000 Lankford Hwy, Onley, VA 23418
00000 Lankford Hwy, Onley, VA 23418$189,000
3.04 AC Lankford Hwy Unit 6 & 7, Accomac, VA 23301
3.04 AC Lankford Hwy Unit 6 & 7, Accomac, VA 23301$675,000
2 South St, Onancock, VA 23417
Meghan Oliver Clarkson Long & Foster Real Estate, Inc.
$698,000
Lt 1-6&A Bellevue Cir Unit 1-6&A, Locustville, VA 23404
Lt 1-6&A Bellevue Cir Unit 1-6&A, Locustville, VA 23404$335,000
20270 Canvasback Ln, Onancock, VA 23417
Dru Marsh Keller Williams of Delmarva
$196,000
Lot 3 Laughing Gull Wave Unit 3, Accomac, VA 23301
Lot 3 Laughing Gull Wave Unit 3, Accomac, VA 23301$59,000
00 Southside Rd Unit 1, Onancock, VA 23417
00 Southside Rd Unit 1, Onancock, VA 23417Showing Results 81 - 92, Page 3 of 3