$49,500
- Land
- 2.08 Acres
- $23,810 per Acre
16611 County Road 3523, Ada, OK 74820
16611 County Road 3523, Ada, OK 74820$49,500
16611 County Road 3523, Ada, OK 74820
16611 County Road 3523, Ada, OK 74820$365,000
12009 County Road 3520, Ada, OK 74820
Melissa Ray Gray Real Estate Elite, Inc.
$79,000
422 W 5th St, Ada, OK 74820
Lacey & AJ Christy Home Place Real Estate
$260,000
0000 Cr 3590, Ada, OK 74820
Avis Hudson Hudson Realty of Oklahoma LLC
$37,500
0 County Road 3570 Unit 2607504, Ada, OK 74820
0 County Road 3570 Unit 2607504, Ada, OK 74820$417,000
17092 County Road 3544, Ada, OK 74820
Jamie Blankenship
$275,000
0000 County Road 1510, Ada, OK 74820
0000 County Road 1510, Ada, OK 74820$85,000
10 County Road 3410, Roff, OK 74820
10 County Road 3410, Roff, OK 74820$2,000,000
000 Derrick Ln, Ada, OK 74820
000 Derrick Ln, Ada, OK 74820$695,000
201 S Mississippi Ave, Ada, OK 74820
201 S Mississippi Ave, Ada, OK 74820$49,500
16825 County Road 3523, Ada, OK 74820
16825 County Road 3523, Ada, OK 74820$495,000
0 Arlington Hwy Unit 2546045, Ada, OK 74820
0 Arlington Hwy Unit 2546045, Ada, OK 74820$185,000
810 W 2nd St, Ada, OK 74820
Julie Taylor Gray Real Estate Elite, Inc.
$209,999
TBD State Highway 3w Ct, Ada, OK 74820
TBD State Highway 3w Ct, Ada, OK 74820$30,000
00 County Road 3537, Ada, OK 74820
00 County Road 3537, Ada, OK 74820$67,500
0004 County Road 3570, Ada, OK 74820
0004 County Road 3570, Ada, OK 74820$106,320
Tract 4 U S Route 377, Pontotoc, OK 74820
Tract 4 U S Route 377, Pontotoc, OK 74820$49,500
16824 County Road 3523, Ada, OK 74820