$199,000
- Land
- 20.28 Acres
- $9,813 per Acre
844 Creek Bend Dr, Columbia, KY 42728
844 Creek Bend Dr, Columbia, KY 42728$199,000
844 Creek Bend Dr, Columbia, KY 42728
844 Creek Bend Dr, Columbia, KY 42728$189,900
3275 Chance Rd, Columbia, KY 42728
Scotty Carter Lake Cumberland Real Estate Professionals
$399,900
0 County Line Rd, Columbia, KY 42728
Heather Flanagan Keller Williams Legacy Group
$179,000
1006 Greensburg St, Columbia, KY 42728
Debbie Murray Keller Williams First Choice Realty
$325,000
1371 Old Johnson Rd, Columbia, KY 42728
Murrell Burton Burton Real Estate & Auction Service
$299,999
2210 Cane Valley Rd, Columbia, KY 42728
Simon Wilson Golden Rule - Wilson Real Estate and Auction #1, LLC
$50,000
0 Neat Rd Unit 11673845, Columbia, KY 42728
0 Neat Rd Unit 11673845, Columbia, KY 42728$357,000
3356 Caldwell Ridge Rd, Knifley, KY 42753
3356 Caldwell Ridge Rd, Knifley, KY 42753$115,000
84 Lakeview Dr, Columbia, KY 42728
Amanda Long KELLER WILLIAMS HEARTLAND
$299,900
5147 Campbellsville Rd, Columbia, KY 42728
Ken Hill Patriot Realty - Auction LLC
$350,000
2300 Fairplay Rd, Columbia, KY 42728
2300 Fairplay Rd, Columbia, KY 42728$180,000
3201 Russell Springs Rd, Columbia, KY 42728
Timothy Bottoms Burton Real Estate & Auction Service
$89,900
4.56 AC Willis Rd Unit J. L. Willis Estate, Columbia, KY 42728
4.56 AC Willis Rd Unit J. L. Willis Estate, Columbia, KY 42728$125,000
188 Grider Rd, Columbia, KY 42728
188 Grider Rd, Columbia, KY 42728$154,900
2948 Chestnut Grove Rd, Fairplay, KY 42728
Jay Rowlett Southern Nest Realty, LLC
$25,000
2655 Bird Rd, Columbia, KY 42828
2655 Bird Rd, Columbia, KY 42828$214,900
1931 Wheeler Hill Rd, Columbia, KY 42728
Ken Hill Patriot Realty - Auction LLC
$300,000
601 Jamestown St, Columbia, KY 42728
Heather Flanagan Keller Williams Legacy Group
$379,900
204 College Park, Columbia, KY 42728
Elliot Burton Golden Rule - Wilson Real Estate and Auction #1, LLC
$1,130,000
913 Brockman Keltner Rd, Greensburg, KY 42743
Ken Hill Patriot Realty - Auction LLC
Showing Results 81 - 100, Page 3 of 3