$600,000
- Land
- 10.77 Acres
- $55,726 per Acre
0 State Highway 59 Hwy, Westville, OK 74965
0 State Highway 59 Hwy, Westville, OK 74965$600,000
0 State Highway 59 Hwy, Westville, OK 74965
0 State Highway 59 Hwy, Westville, OK 74965$249,999
464220 E 888 Rd, Bunch, OK 74931
Matt Ford Keller Williams Market Pro Realty - OK
$105,000
TBD Oklahoma 100, Stilwell, OK 74960
TBD Oklahoma 100, Stilwell, OK 74960$56,000
84101 S 4750 Rd, Stilwell, OK 74960
84101 S 4750 Rd, Stilwell, OK 74960$315,000
0 S 4725 Rd Unit 2550525, Stilwell, OK 74960
0 S 4725 Rd Unit 2550525, Stilwell, OK 74960$210,000
74600 S 4695, Stilwell, OK 74960
74600 S 4695, Stilwell, OK 74960$395,000
144 Dogwood Cir, Kansas, OK 74347
Joe Barnett Twin Oaks Realty, Inc
$29,999
0 E 606 Rd Unit 1336980, Watts, OK 74964
0 E 606 Rd Unit 1336980, Watts, OK 74964$1,331,000
79001 U S 59, Stilwell, OK 74960
79001 U S 59, Stilwell, OK 74960$22,000
320 W Maple St, Stilwell, OK 74960
320 W Maple St, Stilwell, OK 74960$249,000
2064 Cave Creek Rd, Kansas, OK 74347
Martyn Whitham C21/Wright Real Estate
$180,000
0 E 860 Rd, Stilwell, OK 74960
0 E 860 Rd, Stilwell, OK 74960$109,000
461685 E 770 Rd, Stilwell, OK 74960
461685 E 770 Rd, Stilwell, OK 74960$389,000
0001 S 4659 Rd, Bunch, OK 74931
0001 S 4659 Rd, Bunch, OK 74931$1,300,000
84799 S 4728 Rd, Stilwell, OK 74960
Amy McDonald Keller Williams Market Pro Realty Branch
$130,000
326 S 2nd St, Stilwell, OK 74960
326 S 2nd St, Stilwell, OK 74960$400,000
TBD E 0730 Rd, Westville, OK 74965
TBD E 0730 Rd, Westville, OK 74965$6,500