$460,000 Sold May 13, 2025
1767 W Goldengate Dr, Addison, IL 60101
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,911 Sq Ft
- Built 1978
Last Sold Summary
- 4% Below List Price
- $241/SF
- 9 Days On Market
Current Estimated Value $490,498
Last Listing Agent Dana Anest GMC Realty LTD
1767 W Goldengate Dr, Addison, IL 60101