$384,900 Sold Aug 15, 2025
1140 N Thatcher Ln, Addison, IL 60101
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,483 Sq Ft
- Built 1988
Last Sold Summary
- $260/SF
Current Estimated Value $405,880
Last Listing Agent Logan Monette Redfin Corporation
1140 N Thatcher Ln, Addison, IL 60101