$235,000 Last List Price Sold Dec 15, 2025
7114 Heege Rd, Saint Louis, MO 63123
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,468 Sq Ft
- Built 1953
Last Sold Summary
- $160/SF
- 2 Days On Market
Current Estimated Value $229,974
Last Listing Agent Susan Raimondo Keller Williams Realty St. Louis
7114 Heege Rd, Saint Louis, MO 63123