$899,900
- Land
- 108.5 Acres
- $8,294 per Acre
1520 Brittontown Rd, Afton, TN 37616
1520 Brittontown Rd, Afton, TN 37616$899,900
1520 Brittontown Rd, Afton, TN 37616
1520 Brittontown Rd, Afton, TN 37616$599,400
Tbd Smithtown Rd, Afton, TN 37616
Tbd Smithtown Rd, Afton, TN 37616$874,900
1600 Mary Lamons Rd, Afton, TN 37616
David Cantrell Whitetail Properties Real Estate, LLC
$189,000
Tbd Lot 1 River Village Ln, Afton, TN 37616
Tbd Lot 1 River Village Ln, Afton, TN 37616$275,000
160 Keller Rd, Afton, TN 37616
Wendy Brock Hurd Realty, LLC
$299,900
200 Preacher Laws Rd, Afton, TN 37616
Dustin Morris REMAX Checkmate, Inc. Realtors
$179,900
Lot 19 Greenwood Rd, Tusculum, TN 37616
Lot 19 Greenwood Rd, Tusculum, TN 37616$199,900
0 Holston Shores Dr Unit RTC3152326, Afton, TN 37861
0 Holston Shores Dr Unit RTC3152326, Afton, TN 37861$225,000
Tbd Lot 3 River Village Ln, Afton, TN 37616
Tbd Lot 3 River Village Ln, Afton, TN 37616$225,000
Tbd Lot 2 River Village Ln, Afton, TN 37616
Tbd Lot 2 River Village Ln, Afton, TN 37616$250,000
TBD Baileyton Rd, Afton, TN 37616
TBD Baileyton Rd, Afton, TN 37616$57,000
Lot 8 & 11 Davis Valley Rd, Afton, TN 37616
Lot 8 & 11 Davis Valley Rd, Afton, TN 37616$120,000
2376 Middle Creek Rd, Afton, TN 37616
2376 Middle Creek Rd, Afton, TN 37616$225,000
Tbd Lot 4 River Village Ln, Afton, TN 37616
Tbd Lot 4 River Village Ln, Afton, TN 37616$365,000
1820 Frank Roberts Rd, Afton, TN 37616
VICTORIA HICKS Greater Impact Realty Erwin
$574,900
Tbd Smithtown Rd, Afton, TN 37616
Tbd Smithtown Rd, Afton, TN 37616$299,900