Aguila, AZ Homes for Sale
-
-
$118,000
$5K PRICE DROP- Land
- 2.31 Acres
- $51,082 per Acre
50820 W Church St Unit LOT 4, Aguila, AZ 85320
50820 W Church St Unit LOT 4, Aguila, AZ 85320 -
$175,000
- Land
- 2.5 Acres
- $70,000 per Acre
00xx N 529th Parcel 2a Ave, Aguila, AZ 85320
00xx N 529th Parcel 2a Ave, Aguila, AZ 85320 -
$925,000
$25K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,151 Sq Ft
49204 N 529th Ave, Aguila, AZ 85320
49204 N 529th Ave, Aguila, AZ 85320Teri Pegoski Realty Executives Arizona Territory
-
$175,000
- Land
- 2.5 Acres
- $70,000 per Acre
00xx N 529th Parcel 2b Ave, Aguila, AZ 85320
00xx N 529th Parcel 2b Ave, Aguila, AZ 85320 -
$149,000
$16K PRICE DROP- Land
- 2.5 Acres
- $59,600 per Acre
TBD Long Rifle Rd, Aguila, AZ 85320
TBD Long Rifle Rd, Aguila, AZ 85320 -
$250,000
- Land
- 7 Acres
- $35,714 per Acre
XXX1 W Sunset Blvd Unit 1, Aguila, AZ 85320
XXX1 W Sunset Blvd Unit 1, Aguila, AZ 85320
Showing Results 41 - 47, Page 2 of 2