$440,000
- Land
- 3.6 Acres
- $122,222 per Acre
0 Kumho Dr, Fairlawn, OH 44333
0 Kumho Dr, Fairlawn, OH 44333$440,000
0 Kumho Dr, Fairlawn, OH 44333
0 Kumho Dr, Fairlawn, OH 44333$129,900
1224 Oakland Ave, Akron, OH 44310
John Traina Russell Real Estate Services
$19,900
1021 Delia Ave, Akron, OH 44320
1021 Delia Ave, Akron, OH 44320$449,000
456 Merriman Rd, Akron, OH 44303
Mary Jo Kormushoff Keller Williams Living
$19,900
875 Orrin St, Akron, OH 44320
875 Orrin St, Akron, OH 44320$179,900
929 Rosamond Ave, Akron, OH 44307
Ryan Shaffer EXP Realty, LLC.
$795,000
631 Rocky Hollow Dr, Akron, OH 44313
Bernice Dennison Keller Williams Elevate
Call for Price
1805 Manchester Rd, Akron, OH 44314
Joseph Gliatta Kiko
$549,000
873 Old Spring Rd, Copley, OH 44321
Todd Hurd EXP Realty, LLC.
$98,000
1276 Frederick Blvd, Akron, OH 44320
Jacob Sudnick Berkshire Hathaway HomeServices Professional Realty
$549,000
21 Furnace St Unit 608, Akron, OH 44308
Cassie Testa Testa Real Estate Group
$374,900
2295 Woodpark Rd, Fairlawn, OH 44333
Amy Wengerd EXP Realty, LLC.
$138,500
1203 Sarlson Ave, Akron, OH 44314
Nicholas Papas Keller Williams Chervenic Rlty
$294,500
3730 S Sunnyfield Dr, Copley, OH 44321
Jeffrey Nickolich Key Realty
$120,000
1345 Hartford Ave, Akron, OH 44320
Richard Burroughs H & R Burroughs Realty, Inc.
$849,000
2200 Tinkham Rd, Akron, OH 44313
Amanda Carter The Agency Cleveland Northcoast
$460,000
2677 Summit Rd, Copley, OH 44321
Jaren Fink RE/MAX Infinity
$134,700
486 Howe St, Akron, OH 44307
Courtney Chlebina Commonwealth Properties, Inc.