$1,750,000
- Land
- 35 Acres
- $50,000 per Acre
13405 NW 173rd St, Alachua, FL 32615
13405 NW 173rd St, Alachua, FL 32615$1,750,000
13405 NW 173rd St, Alachua, FL 32615
13405 NW 173rd St, Alachua, FL 32615$274,000
14819 NW 140th St, Alachua, FL 32615
David Jakupko ALACHUA REALTY, LLC
$230,000
6617 NW 114th Ln, Alachua, FL 32615
Marty Misner
MISNER REAL ESTATE SERVICES LLC
(386) 339-0719
$100,000
15514 NW 142nd Terrace, Alachua, FL 32615
Sheryl Eddie DAWN REALTY
$565,000
7615 NW 176th St, Alachua, FL 32615
Heather Surrency-Bristow WATSON REALTY CORP
$279,500
14215 NW 142nd Place, Alachua, FL 32615
Robert Caniff BOSSHARDT REALTY SERVICES, LLC
$387,900
17657 NW 169th Place, Alachua, FL 32615
$382,900
17641 NW 168th Rd, Alachua, FL 32615
$930,000
11322 NW 129th Terrace, Alachua, FL 32615
Alyssa Lord MATCHMAKER REALTY OF ALACHUA COUNTY
$110,000
14134 NW 170th Ave, Alachua, FL 32615
14134 NW 170th Ave, Alachua, FL 32615$110,000
14422 NW 170th Ave, Alachua, FL 32615
14422 NW 170th Ave, Alachua, FL 32615$110,000
14415 NW 170th Ave, Alachua, FL 32615
14415 NW 170th Ave, Alachua, FL 32615$110,000
14109 NW 170th Ave, Alachua, FL 32615
14109 NW 170th Ave, Alachua, FL 32615$110,000
14420 NW 169th Place, Alachua, FL 32615
14420 NW 169th Place, Alachua, FL 32615$110,000
14116 NW 170th Ave, Alachua, FL 32615
14116 NW 170th Ave, Alachua, FL 32615$110,000
14418 NW 169th Ln, Alachua, FL 32615
14418 NW 169th Ln, Alachua, FL 32615$110,000
14413 NW 169th Place, Alachua, FL 32615
14413 NW 169th Place, Alachua, FL 32615$110,000
14127 NW 170th Ave, Alachua, FL 32615