$792,248
- Land
- 4.85 Acres
- $163,350 per Acre
TBD NW 126th Terrace, Alachua, FL 32615
TBD NW 126th Terrace, Alachua, FL 32615$792,248
TBD NW 126th Terrace, Alachua, FL 32615
TBD NW 126th Terrace, Alachua, FL 32615$4,477,800
TBD Highway 441, Alachua, FL 32615
TBD Highway 441, Alachua, FL 32615$599,900
24103 NW County Road 239, Alachua, FL 32615
24103 NW County Road 239, Alachua, FL 32615$85,000
000 NW 105th Ave, Alachua, FL 32615
000 NW 105th Ave, Alachua, FL 32615Showing Results 321 - 324, Page 9 of 9