$199,000
- Land
- 3.1 Acres
- $64,194 per Acre
3981 Resort Rd, Alanson, MI 49706
3981 Resort Rd, Alanson, MI 49706$199,000
3981 Resort Rd, Alanson, MI 49706
3981 Resort Rd, Alanson, MI 49706$68,900
7313 Keystone Park Dr Unit 20, Alanson, MI 49706
7313 Keystone Park Dr Unit 20, Alanson, MI 49706$30,000
TBD Maple Isle Ct Unit s 33 & 34, Littlefield Township, MI 49706
TBD Maple Isle Ct Unit s 33 & 34, Littlefield Township, MI 49706$250,000
3945 Euclid St, Brutus, MI 49716
3945 Euclid St, Brutus, MI 49716$42,900
7322 Keystone Park Dr Unit Lot 11, Alanson, MI 49706
7322 Keystone Park Dr Unit Lot 11, Alanson, MI 49706$22,500
6436 Lora Bette Dr, Alanson, MI 49706
6436 Lora Bette Dr, Alanson, MI 49706$24,900
8818 Chickadee Ln Unit Lot 11, Alanson, MI 49706
8818 Chickadee Ln Unit Lot 11, Alanson, MI 49706$139,000
8503 S Us 31 Hwy, Alanson, MI 49706
8503 S Us 31 Hwy, Alanson, MI 49706$269,000
7300 Michigan 68, Alanson, MI 49706
7300 Michigan 68, Alanson, MI 49706$29,900
8118 Miller Rd Unit Lot 19, Alanson, MI 49706
8118 Miller Rd Unit Lot 19, Alanson, MI 49706$38,900
7325 Keystone Park Dr Unit 18, Alanson, MI 49706
7325 Keystone Park Dr Unit 18, Alanson, MI 49706$16,500
TBD Maple Isle Ct Unit 34, Littlefield Township, MI 49706
TBD Maple Isle Ct Unit 34, Littlefield Township, MI 49706$125,000
8425 S Us 31 Hwy Unit Parcel A, Alanson, MI 49706
8425 S Us 31 Hwy Unit Parcel A, Alanson, MI 49706$42,900
7328 Keystone Park Dr Unit Lot 12, Littlefield Township, MI 49706
7328 Keystone Park Dr Unit Lot 12, Littlefield Township, MI 49706$16,500