$495,000 Last List Price
420 Cheyenne Ave, Albin, WY 82050
- 3 Beds
- 2 Baths
- 3,586 Sq Ft
- Built 2006
Last Sold Summary
- $138/SF
- 16 Days On Market
Current Estimated Value $523,694
Last Listing Agent Natacha Gaspar #1 Properties
420 Cheyenne Ave, Albin, WY 82050