$124,999
- Land
- 18.16 Acres
- $6,883 per Acre
Tbd Plowden Mill Rd, Alcolu, SC 29001
Tbd Plowden Mill Rd, Alcolu, SC 29001$124,999
Tbd Plowden Mill Rd, Alcolu, SC 29001
Tbd Plowden Mill Rd, Alcolu, SC 29001$621,000
Tbd Highway 301, Alcolu, SC 29001
Tbd Highway 301, Alcolu, SC 29001$749,000
0 N Brewington Rd Unit 26775255, Manning, SC 29102
0 N Brewington Rd Unit 26775255, Manning, SC 29102$672,000
10988 Highway 301, Alcolu, SC 29001
10988 Highway 301, Alcolu, SC 29001$15,000
00 Plowden Mill Rd, Alcolu, SC 29001
00 Plowden Mill Rd, Alcolu, SC 29001$749,000
0000 N Brewington Rd Unit 10, Manning, SC 29102
0000 N Brewington Rd Unit 10, Manning, SC 29102$325,000
7262 N Brewington Rd, Alcolu, SC 29001
Robert McCants Tidewater Properties
$20,000
000 Plowden Mill Rd, Alcolu, SC 29001
000 Plowden Mill Rd, Alcolu, SC 29001$235,550
43 Acres - 5432 June Burn Rd, Manning, SC 29102
43 Acres - 5432 June Burn Rd, Manning, SC 29102$108,000
2398 Hotel St, Alcolu, SC 29001
Karen Congilaro Carolina Pines Realty Office B
$15,000
0 Plowden Mill Rd, Alcolu, SC 29001
0 Plowden Mill Rd, Alcolu, SC 29001$600,000
8035 Kingstree Hwy, Manning, SC 29102
Taylor Graham Real Broker, Llc
$149,900
6541 June Burn Rd, Manning, SC 29102
Coye Sanders Carolinas Full Service Realty Inc.