$310,000
- Land
- 2.45 Acres
- $126,531 per Acre
3024 Summit Dr, Aledo, TX 76008
3024 Summit Dr, Aledo, TX 76008$310,000
3024 Summit Dr, Aledo, TX 76008
3024 Summit Dr, Aledo, TX 76008$175,000
4050 Mirelle Dr, Aledo, TX 76008
4050 Mirelle Dr, Aledo, TX 76008$725,000
450 Quail Ridge Rd, Aledo, TX 76008
450 Quail Ridge Rd, Aledo, TX 76008$761,899
421 Mah Cheta, Aledo, TX 76008
$249,000
Lot 5A Laura Lake Ln, Aledo, TX 76126
Lot 5A Laura Lake Ln, Aledo, TX 76126$250,000
1008 Denali Pass, Aledo, TX 76008
1008 Denali Pass, Aledo, TX 76008$814,900
The Baytown Plan at Aledo Heights, Aledo, TX 76008
$774,900
The San Antonio Plan at Aledo Heights, Aledo, TX 76008
$3,590,000
250 Falcon Ridge, Aledo, TX 76008
Margaret Coulborn Williams Trew Real Estate
$265,000
TBD Tbd2, Aledo, TX 76008
TBD Tbd2, Aledo, TX 76008$271,000
625 Savage Ln, Aledo, TX 76008
625 Savage Ln, Aledo, TX 76008$3,350,000
1471 Chapman Ct, Aledo, TX 76008
1471 Chapman Ct, Aledo, TX 76008$195,000
1000 Bear Creek Ranch Rd, Aledo, TX 76008
1000 Bear Creek Ranch Rd, Aledo, TX 76008$275,000
601 Savage Ln, Aledo, TX 76008
601 Savage Ln, Aledo, TX 76008$4,495,000
201 Jenkins Ridge, Aledo, TX 76008
Allen Crumley Williams Trew Real Estate
$3,404,700
TBD E Fm 1187, Aledo, TX 76008
TBD E Fm 1187, Aledo, TX 76008$249,000
Lot 4A Laura Lake Ln, Aledo, TX 76126
Lot 4A Laura Lake Ln, Aledo, TX 76126$175,000
4060 Mirelle Dr, Aledo, TX 76008
4060 Mirelle Dr, Aledo, TX 76008$1,850,000
301 Rustic View Ln, Aledo, TX 76008
Heidi Wilburn Compass RE Texas, LLC
$738,900
420 Mah Cheta, Aledo, TX 76008