$400,000
- Land
- 26.72 Acres
- $14,970 per Acre
2721 E Hwy 64 E Hwy, Alma, AR 72921
2721 E Hwy 64 E Hwy, Alma, AR 72921$400,000
2721 E Hwy 64 E Hwy, Alma, AR 72921
2721 E Hwy 64 E Hwy, Alma, AR 72921$164,900
1325 Northwoods Dr, Alma, AR 72921
Daniel Madewell Madewell REALTORS
$680,000
2108 N Mountain Grove Rd, Alma, AR 72921
Brandon Inge The Heritage Group Real Estate - Barling
$205,000
915 Maple Shade Rd, Alma, AR 72921
Ramon Pineda Fathom Realty
$58,000
TBD Lyric (Tract 1) Ln, Alma, AR 72921
TBD Lyric (Tract 1) Ln, Alma, AR 72921$439,000
2500 River Vista Dr, Alma, AR 72921
Steven Shoppach O'Neal Real Estate- Fort Smith
$159,000
326 London St, Alma, AR 72921
Sara Burks Keller Williams Platinum Realty
$95,000
1230 Airport Rd, Alma, AR 72921
Chaney Brewer Jim White Realty
$499,900
3904 Golf Course Dr, Alma, AR 72921
Telitha Fleck O'Neal Real Estate- Fort Smith
$569,900
3525 Golf Course Dr, Alma, AR 72921
Cristina Kirby The Heritage Group Real Estate - Barling
$174,999
320 Maple Shade Rd, Alma, AR 72921
Casey Jones Keller Williams Platinum Realty
$225,000
437 Riley Dr, Alma, AR 72921
Dianne Schneider Pat Satterfield Realtors
$58,000
TBD Lyric (Tract 4) Ln, Alma, AR 72921
TBD Lyric (Tract 4) Ln, Alma, AR 72921$875,000
8761 Highway 282, Alma, AR 72921
Joel Treat The Griffin Company Commercial Division-Springdale
$290,000
. Ray Ln, Alma, AR 72921
. Ray Ln, Alma, AR 72921$595,000
62 N Kibler Hwy, Alma, AR 72921
Jo Beck Warnock Real Estate LLC
$210,000
2119 Melody Ln, Alma, AR 72921
Sara Burks Keller Williams Platinum Realty