$467,500
- Land
- 55 Acres
- $8,500 per Acre
0 Maplewood Ln Unit 26667356, Belvidere Township, WI 54610
0 Maplewood Ln Unit 26667356, Belvidere Township, WI 54610$467,500
0 Maplewood Ln Unit 26667356, Belvidere Township, WI 54610
0 Maplewood Ln Unit 26667356, Belvidere Township, WI 54610$122,535
0 County Road Kk, Alma, WI 54610
0 County Road Kk, Alma, WI 54610$175,000
0 County Road Kk, Alma, WI 54610
0 County Road Kk, Alma, WI 54610$654,500
0 Maplewood Ln Unit 26666726, Belvidere Township, WI 54610
0 Maplewood Ln Unit 26666726, Belvidere Township, WI 54610$674,900
0 County Rd Kk, Alma, WI 54610
0 County Rd Kk, Alma, WI 54610$95,000
0 Wisconsin 37, Alma, WI 54610
0 Wisconsin 37, Alma, WI 54610$115,000
Lot 2 Alma Hills, Alma, WI 54610
Lot 2 Alma Hills, Alma, WI 54610$654,500
0 Maplewood Ln Unit 1599303, Belvidere Township, WI 54610
0 Maplewood Ln Unit 1599303, Belvidere Township, WI 54610$122,535
TBD County Road Kk, Alma, WI 54610
TBD County Road Kk, Alma, WI 54610$467,500
0 Maplewood Ln Unit NST7040291, Belvidere Township, WI 54610
0 Maplewood Ln Unit NST7040291, Belvidere Township, WI 54610$654,500
TBD Maplewood Ln, Belvidere, WI 54610
TBD Maplewood Ln, Belvidere, WI 54610$625,000
0 County Kk Unit 1596932, Alma, WI 54610
0 County Kk Unit 1596932, Alma, WI 54610$110,000
Lot 4 Alma Hills, Alma, WI 54610
Lot 4 Alma Hills, Alma, WI 54610$200,000
Lot 3 Alma Hills, Alma, WI 54610
Lot 3 Alma Hills, Alma, WI 54610$167,000
XX Wisconsin 37, Alma, WI 54610
XX Wisconsin 37, Alma, WI 54610$440,000
XX Cesler Valley Rd, Alma, WI 54610