$399,000
- Land
- 5.18 Acres
- $77,027 per Acre
440 2104, Alpine, AZ 85920
440 2104, Alpine, AZ 85920$399,000
440 2104, Alpine, AZ 85920
440 2104, Alpine, AZ 85920$199,000
7 County Road 2065, Alpine, AZ 85920
7 County Road 2065, Alpine, AZ 85920$80,000
34 Cr 2100 -- Unit 43, Alpine, AZ 85920
34 Cr 2100 -- Unit 43, Alpine, AZ 85920$212,000
440 2104 Unit 5J, Alpine, AZ 85920
440 2104 Unit 5J, Alpine, AZ 85920$185,000
15 2083 Unit 10, Alpine, AZ 85920
15 2083 Unit 10, Alpine, AZ 85920$448,000
42856 U S 180, Alpine, AZ 85920
42856 U S 180, Alpine, AZ 85920$307,600
Lot B Forest Road 26, Alpine, AZ 85920
Lot B Forest Road 26, Alpine, AZ 85920$79,900
8 County Road 2194, Alpine, AZ 85920
8 County Road 2194, Alpine, AZ 85920Showing Results 41 - 49, Page 2 of 2