$7,463,304
- Land
- 6,219.42 Acres
- $1,200 per Acre
TBD Texas 118, Terlingua, TX 79852
TBD Texas 118, Terlingua, TX 79852$7,463,304
TBD Texas 118, Terlingua, TX 79852
TBD Texas 118, Terlingua, TX 79852$200,000
Lot 14 Las Montanas St, Lajitas, TX 79852
Lot 14 Las Montanas St, Lajitas, TX 79852$30,000
2626 E Estes Ave, Terlingua, TX 79852
2626 E Estes Ave, Terlingua, TX 79852$109,000
1405 N 6th St, Alpine, TX 79830
1405 N 6th St, Alpine, TX 79830$4,448,150
49405 State Highway 118, Alpine, TX 79830
49405 State Highway 118, Alpine, TX 79830$220,500
Butcherknife Rd, Alpine, TX 79830
Butcherknife Rd, Alpine, TX 79830$20,000
TBD None, Terlingua, TX 79852
TBD None, Terlingua, TX 79852$94,900
Tract 33 Kimball Ln, Alpine, TX 79830
Tract 33 Kimball Ln, Alpine, TX 79830$47,000
109 N Cervenka Rd, Terlingua, TX 79852
109 N Cervenka Rd, Terlingua, TX 79852$92,900
1350 Kimball Ln, Alpine, TX 79830
1350 Kimball Ln, Alpine, TX 79830$41,000
2001 Longbranch, Alpine, TX 79830
2001 Longbranch, Alpine, TX 79830$55,000
40 Red Fox Rd, Terlingua, TX 79852
40 Red Fox Rd, Terlingua, TX 79852$95,920
Tr 34 Sendero Horsethief Rd, Alpine, TX 79830
Tr 34 Sendero Horsethief Rd, Alpine, TX 79830$250,000
Lot 13 Las Montanas St, Lajitas, TX 79852
Lot 13 Las Montanas St, Lajitas, TX 79852$65,000
8103 Diablo Pass, Terlingua, TX 79852
8103 Diablo Pass, Terlingua, TX 79852$5,500,000
100 Medina Rd, Terlingua, TX 79852
100 Medina Rd, Terlingua, TX 79852$75,020
Tr 39 Calle Limpia, Alpine, TX 79830
Tr 39 Calle Limpia, Alpine, TX 79830$299,000
202 Tom Lackey Ln, Alpine, TX 79830