$399,900
- Land
- 1.35 Acres
- $296,222 per Acre
1220 Main St, Altavista, VA 24517
1220 Main St, Altavista, VA 24517$399,900
1220 Main St, Altavista, VA 24517
1220 Main St, Altavista, VA 24517$84,900
0 Runaway Bay Rd, Lynch Station, VA 24571
0 Runaway Bay Rd, Lynch Station, VA 24571$50,000
Lot 8 Main St, Altavista, VA 24517
Lot 8 Main St, Altavista, VA 24517$30,000
Lot 359 Clear Pointe Run, Lynch Station, VA 24571
Lot 359 Clear Pointe Run, Lynch Station, VA 24571$55,000
LOT 76 Runaway Bay Rd, Lynch Station, VA 24571
LOT 76 Runaway Bay Rd, Lynch Station, VA 24571$299,900
1405 Bedford Ave, Altavista, VA 24517
DEBORAH K DOUGLAS Watts Auction Realty Appra Inc
$55,000
0 Runaway Bay Rd, Lynch Station, VA 24571
0 Runaway Bay Rd, Lynch Station, VA 24571$70,000
344 Waterway Ct, Lynch Station, VA 24571
344 Waterway Ct, Lynch Station, VA 24571$39,900
Tract 7 Dearing Ford Rd, Altavista, VA 24517
Tract 7 Dearing Ford Rd, Altavista, VA 24517$95,000
Lot 64 Runaway Bay Rd, Lynch Station, VA 24571
Lot 64 Runaway Bay Rd, Lynch Station, VA 24571$214,000
1102 Bedford Ave, Altavista, VA 24517
Amanda Walker Magnolia Mountain Realty
$989,900
86 Dalton Ln, Lynch Station, VA 24571
Jada Turner BERKSHIRE HATHAWAY HOMESERVICES SMITH MOUNTAIN LAKE REAL ESTATE
$999,900
175 Tracie Dr, Altavista, VA 24517
KENNETH CRAWFORD FOUR RIVERS REALTY GROUP
$699,000
9999 Main St, Altavista, VA 24517
9999 Main St, Altavista, VA 24517$32,500
10-Lot Lynch Rd, Lynch Station, VA 24517
10-Lot Lynch Rd, Lynch Station, VA 24517$340,000
2122 Laurel Ln, Altavista, VA 24517