$375,000
- Land
- 5 Acres
- $75,000 per Acre
00000 County Road 540, Alvin, TX 77511
00000 County Road 540, Alvin, TX 77511$375,000
00000 County Road 540, Alvin, TX 77511
00000 County Road 540, Alvin, TX 77511$369,000
10003 Hanselman Rd, Manvel, TX 77578
10003 Hanselman Rd, Manvel, TX 77578$975,000
2052 County Road 540, Alvin, TX 77511
2052 County Road 540, Alvin, TX 77511$54,900
1600 Rosharon Rd Unit 38, Alvin, TX 77511
Christy Watkins VMF Homes
$225,000
0 County Road 719-2, Alvin, TX 77511
0 County Road 719-2, Alvin, TX 77511$225,000
0 County Road 719-3 Rd Unit 80850238, Alvin, TX 77511
0 County Road 719-3 Rd Unit 80850238, Alvin, TX 77511$250,000
0 County Road 719-4, Alvin, TX 77511
0 County Road 719-4, Alvin, TX 77511$725,000
00 County Road 155, Alvin, TX 77511
00 County Road 155, Alvin, TX 77511$1,595,000
2518 W Highway 6, Alvin, TX 77511
Claudia Huato Nextgen Real Estate Properties
$230,000
0 County Road 719-1, Alvin, TX 77511
0 County Road 719-1, Alvin, TX 77511$311,714
236 Bay Laurel Ct, Alvin, TX 77511
236 Bay Laurel Ct, Alvin, TX 77511$1,400,000
4260 E Highway 6, Alvin, TX 77511
Mindy Clemmons RE/MAX American Dream
$219,999
125 N Shirley St, Alvin, TX 77511
Stanley Mani MIH REALTY, LLC
$270,000
4522 County Road 459c, Freeport, TX 77541
Erika Green Boren Real Estate, LLC
$478,000
7411 Augusta Ln, Rosharon, TX 77583
John Prell Creekview Realty
$434,900
3082 County Road 536, Alvin, TX 77511
Joel Rankin
J.D. Rankin and Associates
(346) 595-4737
$649,000
4127 Country Trails St, Alvin, TX 77511
Yvette Reyes-Hall Reyes Realty Group, LLC