$169,000
- Land
- 1.5 Acres
- $112,667 per Acre
11840 Wild Horse Trail, Amarillo, TX 79118
11840 Wild Horse Trail, Amarillo, TX 79118$169,000
11840 Wild Horse Trail, Amarillo, TX 79118
11840 Wild Horse Trail, Amarillo, TX 79118$195,000
1107 Bridlewood Dr, Amarillo, TX 79124
1107 Bridlewood Dr, Amarillo, TX 79124$119,900
4400 Mountain Dr, Amarillo, TX 79108
Bobby Tyler Keller Williams Realty Amarillo
$200,000
205 W Valencia Dr, Amarillo, TX 79118
Cindy Van Petten Wilkinson French and Co., REALTORS®
$115,000
8 Tascocita Cir, Amarillo, TX 79124
8 Tascocita Cir, Amarillo, TX 79124$109,000
6901 Sky Ridge, Amarillo, TX 79124
6901 Sky Ridge, Amarillo, TX 79124$189,000
3315 Linda Dr, Amarillo, TX 79109
Roxanne Carter Lyons Realty
$199,000
4811 Morning Dr, Amarillo, TX 79108
Saeid Rezazadeh Green Door Group, LLC
$104,000
4451 Cottonwood Springs Rd, Amarillo, TX 79119
4451 Cottonwood Springs Rd, Amarillo, TX 79119$143,552
0 SE 27th Ave, Amarillo, TX 79103
0 SE 27th Ave, Amarillo, TX 79103$149,000
0 Rm 1061, Amarillo, TX 79124
0 Rm 1061, Amarillo, TX 79124$150,000
2701 Augusta Ave, Amarillo, TX 79124
2701 Augusta Ave, Amarillo, TX 79124$117,500
2400 S Polk #202 St, Amarillo, TX 79109
JT Haynes Triangle Realty, LLC
$169,900
3616 S Milam St, Amarillo, TX 79109
Marka Stephens Keller Williams Realty Amarillo
$174,900
4929 SW 16th Ave, Amarillo, TX 79106
Hailey Callaway Texas Made Realty
$128,000
2400 Hickory St, Amarillo, TX 79107
Rhett Goodnight Brick and Loft Realty
$180,000
4111 Cimarron Ave, Amarillo, TX 79102
Celeste Ramirez Raymond Guzman REALTORS