Homes for Sale in 73004
-
-
-
$56,000
- Land
- 5.05 Acres
- $11,089 per Acre
6 Oklahoma 92, Amber, OK 73004
6 Oklahoma 92, Amber, OK 73004 -
$281,960
$117K PRICE DROP- Land
- 29.68 Acres
- $9,500 per Acre
1 Oklahoma 92, Amber, OK 73004
1 Oklahoma 92, Amber, OK 73004 -
$110,000
- Land
- 9.48 Acres
- $11,603 per Acre
1 Oklahoma 92, Amber, OK 73004
1 Oklahoma 92, Amber, OK 73004 -
$497,500
- 3 Beds
- 3 Baths
- 2,922 Sq Ft
1887 Oklahoma 92, Chickasha, OK 73018
1887 Oklahoma 92, Chickasha, OK 73018
Tami Utsler
Clear Choice Realty & Auction
(405) 241-5583
-
$140,000
$15K PRICE INCREASE- Land
- 5 Acres
- $28,000 per Acre
1540 County Street 2960, Blanchard, OK 73010
1540 County Street 2960, Blanchard, OK 73010 -
$924,825
$141K PRICE DROP- Land
- 156.75 Acres
- $5,900 per Acre
000 County Street 2840, Chickasha, OK 73018
000 County Street 2840, Chickasha, OK 73018 -
$478,170
New Construction- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,277 Sq Ft
9329 Eliana Dr, Guthrie, OK 73004
9329 Eliana Dr, Guthrie, OK 73004David Escobar Casa Pro Realty Inc.
-
$475,000
- 4 Beds
- 2 Baths
- 2,187 Sq Ft
1396 County Street 2960, Blanchard, OK 73010
1396 County Street 2960, Blanchard, OK 73010Justin Neely H&W Realty Branch
-
$190,000
$60K PRICE DROP- Land
- 19 Acres
- $10,000 per Acre
1628 Cs 2830, Amber, OK 73004
1628 Cs 2830, Amber, OK 73004 -
$140,000
$15K PRICE INCREASE- Land
- 5 Acres
- $28,000 per Acre
1640 Cs 2960, Blanchard, OK 73010
1640 Cs 2960, Blanchard, OK 73010 -
$140,000
$5K PRICE DROP- Land
- 4.74 Acres
- $29,536 per Acre
1334 County Street 1250, Tuttle, OK 73089
1334 County Street 1250, Tuttle, OK 73089
73004 Types of Homes for Sale
73004 Real Estate Listings