$155,000 Last List Price
2231 County Road 195, Amherst, TX 79312
- 3 Beds
- 1.5 Baths
- 1,270 Sq Ft
- Built 1950
Last Sold Summary
- $122/SF
- 138 Days On Market
Last Listing Agent Carrie Hanlin UCRE-M. Edwards Realty & Aucti
2231 County Road 195, Amherst, TX 79312