$49,900
- Land
- 7.3 Acres
- $6,836 per Acre
0 Mississippi 24, Gloster, MS 39638
0 Mississippi 24, Gloster, MS 39638$49,900
0 Mississippi 24, Gloster, MS 39638
0 Mississippi 24, Gloster, MS 39638$99,000
4155 Sterling Ln, Liberty, MS 39645
4155 Sterling Ln, Liberty, MS 39645$29,999
0 Irene Unit LotWP005 20970260, Summit, MS 39666
0 Irene Unit LotWP005 20970260, Summit, MS 39666$31,999
0 Irene Unit LotWP002 20970263, Summit, MS 39666
0 Irene Unit LotWP002 20970263, Summit, MS 39666$24,999
0 Irene Unit LotWP004 20970261, Summit, MS 39666
0 Irene Unit LotWP004 20970261, Summit, MS 39666$22,999
0 Irene Unit LotWP003 20970262, Summit, MS 39666
0 Irene Unit LotWP003 20970262, Summit, MS 39666$26,900
0 Jerusalem Rd, Liberty, MS 39645
0 Jerusalem Rd, Liberty, MS 39645$26,900
TBD Jerusalem Rd, Liberty, MS 39645
TBD Jerusalem Rd, Liberty, MS 39645$79,900
3461 Peoria Rd, Liberty, MS 39645
Deanea Causey McMillan Land & Realty, Inc
$49,000
313 Josephine St, Gloster, MS 39638
Edna Murray Murray Land & Homes, LLC
$87,000
608 E Railroad Ave, Gloster, MS 39638
Megan Longmire Berkshire Hathaway HomeServices-Cabin & Creek
$95,500
264 Berry St, Gloster, MS 39638
$85,500
0 Mississippi 33, Crosby, MS 39633
0 Mississippi 33, Crosby, MS 39633$79,000
1028 Busy Corner Rd, Gloster, MS 39638
Grant Murray Murray Land & Homes LLC
$72,000
1557 Ramsey Rd, Gloster, MS 39638
Lynn James Berkshire Hathaway HomeServices-Cabin & Creek
$69,300
2 Mississippi 24, Liberty, MS 39645
2 Mississippi 24, Liberty, MS 39645$37,500