$260,000
- Land
- 31 Acres
- $8,387 per Acre
3799 E Lowell St, Amity, MO 64422
3799 E Lowell St, Amity, MO 64422$260,000
3799 E Lowell St, Amity, MO 64422
3799 E Lowell St, Amity, MO 64422$3,203,300
0 NW Gospel Rd, Amity, MO 64422
0 NW Gospel Rd, Amity, MO 64422$3,203,200
0 NW Gospel Rd, Amity, MO 64422
0 NW Gospel Rd, Amity, MO 64422